شبکه اجتماعی پارسی زبانانپارسی یار
اين جا قرار است در آسمانِ غبار آلودِ فتنه هاي آخرُالزماني بارانِ بصيرتِ خدا بر تشنه زارِ جان هاي گم راه ببارد و ... همين

پيام‌هاي اتاق

آموزش پیرایش مردانه اورجینال
+ .
+ و چون به آنان گفته شود در زمين فساد نکنيد ، گويند جز اين نيست که ما اصلاحگريم ! ... بدانيد که آنان فسادگرند ولي خود نمي فهمند !
و اذا قيل لهم لاتفسدوا في الارض قالوا انما نحن مصلحون ... الا انهم هم المفسدون ولکن لايشعرون (بقرة/10،11)
+ اِهـدِنـا الـصـِراطـَ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ ـ الـمـُسـتـَقـيـمَ ...
مـا را بـه راهِ راسـتـ هـدايـتـ فـرمـا ... (حمد/6)
+ آن ها که کافر شدند، برايشان تفاوت نمي‌ کند که آنان را (از عذاب الهي) بترساني يا نترساني؛ ايمان نخواهند آورد! ... خدا بر دلها و گوشهاي آنان مهر نهاده ... و بر چشمهايشان پرده‌اي افکنده شده ... و عذاب بزرگي در انتظار آنهاست
ان الذين کفروا سواء عليهم اانذرتهم ام لم تنذرهم لايومنون ... ختم الله علي قلوبهم و علي سمعهم و علي ابصارهم غشاوة و لهم عذاب عظيم ... (بقرة/6،7)
خدايا مرا از قوم الکافرين محسوب ننماي ..
+ عکس هاي ترسناک ترين مکان مذهبي در جهان/در شهر سدليک واقع در جمهوري چک، کليسايي هست که از چوب ،آجر و فلز درست نشده ، بلکه از استخوان هاي مسلمانان درست شده است! در سال 1218 پاپ وقت،براي نشان دادن غرورش دستور داد اين کليسا را از استخوان هاي مسلماناني که براي ساخت اين کليسا کشته شده بودند،درست کنند. در ساخت اين کليسااستخوان چهل هزار مسلمان به کار رفته است.، و مسيحيان مي گويند مسلمان ها تروريست هستند
+ سلام .. از اينکه شرايطي ايجاد نموديد تا در پيامرسان نازنين محيطي براي آموزش بصيرت ايجاد گردد از شما و ساير اعضاي گرامي اتاق متشکرم .. اميد که آموزنده راستين حق باشم .. قلمتان پايدار و عمرتان بر خط آل علي عليه السلام ..
+ ايـــســـتـــ ! پس از مقداري تامل حرکت کنيد . . . لقد *نصرکم الله* في *مواطن کثيرة* و يوم حنين اذ *اعجبتکم کثرتکم* ف*لم تغن عنکم شيئا* و *ضاقت* عليکم الارض ب*ما رحبت* ثم *وليتم* مدبرين . . . اشتباه نگير عزيز هر چه بوده و هست و خواهد بود فـــــقــــطــــ اوستـــــــــ........ . توبه25
*خدا شما را در بسيارى از جايها يارى كرد. و نيز در روز حنين، آن گاه كه انبوهى لشكرتان شما را به شگفت آورده بود ولى براى شما سودى نداشت و زمين با همه فراخيش بر شما تنگ شد و بازگشتيد و به دشمن پشت كرديد.*
+ و چون با کساني که ايمان آورده اند برخورد کنند مي گويند ايمان آورده ايم! ... و چون نزد سران شرور خود روند و با آنان خلوت کنند گويند ما با شماييم!! ... جز اين نيست که ما مومنان را به مسخره گرفته ايم!
و اذا لقوا الذين آمنوا قالوا آمنا و اذا خلوا الي شياطينهم قالوا انا معکم انما نحن مستهزئون (بقره/14)
+ بـه درونِ ـخـود نـظـر ـکـن ... اگـر خــوفــِ خــدا را نـيـافـتـي ... بـيـشـتـر احـتـمـال بـده نــادان بـاشـي ... تـا شــجـاع !!! ...... " فـقـطـ دانـايـان ... از مـيـانِ بـنـدگـانِ خــدا ... خـشـيَتِ خــدا را دارنـد "
انما يخشي الله من عباده العلماء (فاطر/28)
http://mabedini.parsiblog.com/MLink/?5443756
+ نشست انديشه هاي راهبردي جمهوري اسلامي با موضوع زن و خانواده (1390/10/14/صدها تن از انديشمندان، نخبگان، اساتيد حوزه و دانشگاه، پژوهشگران و مؤلفان آثار علمي، همراه با حضرت آيت الله خامنه اي رهبر انقلاب اسلامي، ديشب در سومين نشست انديشه هاي راهبردي جمهوري اسلامي، همراه با حضرت آيت الله خامنه اي رهبر انقلاب اسلامي به تعامل فکري و بررسي ابعاد مختلف موضوع زن و خانواده پرداختند.
رهبر انقلاب اسلامي نگاه اسلام به زن را فوق العاده متعالي خواندند و تأکيد کردند: در نگاه اساسي اسلام، زن از حيث انسان بودن هيچ فرقي با مرد ندارد و به استناد آيات قرآني، زن و مرد در مسير تعالي و قرب الهي، کاملاً يکسانند.
حضرت آيت الله خامنه اي تأکيد کردند: امام (ره) قدر مردم را دانست، تواناييهاي آنان را شناخت و با تکيه بر همين شناخ ت، به آنان اعتماد کرد و مردم نيز به فراخوان امام (ره) در عرصه هاي مختلف پاسخ دادند و همه قشرها، در هر عرصه اي که نياز بود، جانانه وارد شدند که اين حضور آگاهانه و ضروري، همچنان ادامه دارد.
تسبیح دیجیتال
گروه ايستگاه بصيرت
vertical_align_top